Červenec 2007

Krásnééé fotešky Evi

24. července 2007 v 9:47 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly
Je krásnáááá!!!!!!!! =0)
evangeline-lilly
Ona je skvěláá! :oP
Evangeline jako zajíček !!!

Evi - Kate

24. července 2007 v 9:42 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly

Rozhovor s Evi: Miluji roli Kate!

24. července 2007 v 9:40 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly
S herečkou, která byla časopisem Maxim uvedena jako druhá nejvíce sexy žena planety, jsme si promluvili o její roli Kate a proč prozatím odložila své humanitární záměry...

VN: Ahoj Evangeline, sotva před dvěma lety, jsi studovala Mezinárodní Vztahy ve Vancouveru, British Columbia a pak jsi přešla na herecké konkurzy. Velice rychle jsi získala roli v Lost. Jaké to bylo?

Evangeline Lilly: Miluju to. MILUJU to! Zbožňuji herectví, být placena za kreativitu. Vždycky jsem byla do umění velmi zapálená. Ale taky jsem se neustále pohybovala mezi tím, že jsem tohle chtěla dělat opravdu na dlouho, chtěla jsem dosáhnout určitého uznání v tomhle průmyslu a na druhou stranu jsem měla pocit, že musím vyběhnout na kopec a zakřičet "tohle je hrozný a já chci pryč ". Jedna z prvních scén, co jsem vůbec točila s Matthewem byla scéna, kde jsem mu zašívala záda. A naprosto mi vyrážela dech jeho schopnost, jak dokáže odhalit svou duši když se ozve "akce". Byl jsem tak otřesená tím, jak tohle dokázal, že jsem byla prostě úplně mimo. Skončili jsme tím, že jsme natočili asi 50 záběrů z celého mého pokrytí a já jsem prostě nebyla schopná tuhle scénu natočit. Doslova jsem na pláži dělala kotrmelce dozadu a snažila jsem se z hlavy dostat tohle zvláštní napětí. Museli jsme se druhý den k natáčení téhle scény vrátit, což se v televizi nikdy nestává. Ale jsem neustále obklopena lidmi, kteří mi předvádějí umění herectví každý den, což mi neuvěřitelně pomáhá.

VN: Podle magazínu Maxim jste druhou nejvíce sexy ženou planety. Jaké to je?

Evangeline Lilly: Je to stejně na škodu jako je to lichotivé, stejně vtipné jako zvláštní, podivné a surrealistické. Neměla bych být tak vysoko na tomhle seznamu. Ale v podstatě si myslím, že to je celé o tom, kdo je zrovna v té chvíli na výsluní slávy. Není to ani o tom "Kdo je nejkrásnější holka široko daleko?" je to spíš "Kdo je tady nový, komu je zrovna teď věnováno nejvíce pozornosti?"
" Jedna z prvních scén, co jsem vůbec točila s Matthewem byla scéna, kde jsem mu zašívala záda. A naprosto mi vyrážela dech jeho schopnost, jak dokáže odhalit svou duši když se ozve "akce"."

VN: Vaše postava Kate je poněkud silná a bojechtivá žena s problematickou povahou a temným tajemstvím. Co si o ní myslíte?

Evangeline Lilly: Myslím, že pokud jste herečka a hrajete v televizi, tohle je právě TA role, kterou byste měla hrát. Rozhlížím se kolem dokola a uvažuju s kým bych si vyměnila místo, s jakou herečkou, co zrovna hraje v televizi a není s kým. Chci svou roli. Chci Kate. Scénáristé jí napsali tak skvělé věci a to je pro ženu v televizní branži dost těžké najít. Dali jí hloubku, dali jí tajemno, dali jí sílu a bezbrannost, a dali jí rozmanité dějové linie. Tohle je práce snů.

VN: Jak pociťujete tu změnu od chvíle, kdy jste pracovala na humanitárních cílech a žila ve Vancouveru a teď když natáčíte Lost a žijete na to Hawaii?

Evangeline Lilly: Nic není stejné jako to bylo před rokem. Teda pořád mám hnědé vlasy a zelené oči. Ale jinak se všechno změnilo. Jak jsem už řekla, byla jsem hladovějící studentka a soustředila jsem se na humanitární záměry. Teď žiju na druhé straně planety v tropickém ráji [Lost se točí na Hawaii, kde štáb žije devět měsíců v roce]. Cestuju po světě a reprezentuji jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů za posledních pět let, jsem na obálkách časopisů, poznávají mě lidé na ulici, a dělám všechno co je v mých silách abych žila dál jako normální holka. Bojuju prostě s tím, jaká šílenost a naprostá bláznivina se stala z mého života za pouhý jediný rok.

VN: Zdá se, že na obrazovce je dost zřetelné, že tam nejsou vidět žádné chlupaté nohy a zarostlá podpaží. Chlapy jsou zarostlejší čím dál víc, ale ženy vypadají mnohem lépe než jak by v takovéto situaci normálně vypadaly, nemyslíte?

Evangeline Lilly: Upřímně musím říct, že jsem překvapená, že si tohle myslíte. Viděli jsme několik můžu, jak se holí, takže víme, že mají z vraku nějaké žiletky. Každý den na ostrově nosím kalhoty, takže ani tak byste moje zarostlé nohy neviděli. Když přijedu na plac, během pěti minut jsem venku z maskérny a od kadeřníka. Tak jak se probudím, tak mi vlasy zůstanou. Nemáme na sobě prakticky žádný makeup. Máme na sobě hodně špíny, bláta a oleje- dost nás tím natírají. Náš šatník je špinavý ještě od bláta z předešlého dne. Takže jsem docela zklamaná, že to působí tak, že máme udělanou perfektní manikúru a dokonale učesané vlasy, protože mám nehty pokaždé špinavé, ruce odřené, po celém těle mám modřiny, a opravdu kdybyste se prošel po natáčením place, určitě by vám bylo jasné, že vypadám přesně tak, jak bych vypadala uprostřed tropického ostrova.

Evangeline v TRL

24. července 2007 v 9:37 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

A ještě fotky :cD

24. července 2007 v 9:37 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly

Fotky Evi

24. července 2007 v 9:35 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly
Evangeline Lilly
evangeline-lilly
evangeline-lilly
evangeline-lilly
evangeline-lilly

Prostředníček nahoru a jdeme!!!

24. července 2007 v 9:32 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly

O Evangeline

24. července 2007 v 9:18 | (o= Kajka =o) |  evangeline lilly
NICOLE EVANGELINE LILLY
evangeline-lilly


Datum a místo narození:
3.8.1979, Fort Saskatchewan, Alberta, Kanada
Evangelie se narodila ve zanmení Lva. Vyrůstala v malém městečku Fort Saskatchewan. Její kariéra započala již na univerzitě. Právě zde ji objevil modelingový agent agentury Ford. Před tím, než se stala modelkou si přividělávala jako letuška, servírka nebo také doplňovala olej na ropných rafineriích jen aby mohla dostudovat.
V roce 2005 byla mezi nejžhavějšími kočkami časopisu Maxim.
Její maminka je kosmetička, také se stará o malé děti a tatínek vyučuje ekonomii. Evi má dvě sestry.
Nedávno se zasnoubila se svým přítelem a zárověň kolegou ze seriálu Ztraceni Dominicem Monaghanem se kterým tvoří nadherný pár.
Evi si hlídá své soukromý a nerada se svléká!!!!!To prokázala ve Ztracených. Jakmile totiž zjistila, že má být v seriálu nahá, běžela za scénaristy aby scénu upravili.
Ráda šplhá po skalách,sjížďí vodu,má ráda přírodu,studuje francoužštinu a ohledně mužů je velmi vybíravá!!!!!!! (Kdo není, že holky:0) a také bojuje za lidská práva (prostě normalní holka, která stojí nohama pevně na zemi)
Přátelé ji říkají Evi,Lili nebo také "Monkey Evi"-opička Evi podle stejnojmenného filmu :0)

Filmografie:

2001- Smallville
2003- Jak ukrást Sinatru,"Tru Calling"
2004- Královská nemocnice, Ztraceni
2005- Dlouhý víkend
I přesto, že Evina filmografie není moc obsáhlá, tak ve světě určitě prorazí i ve větších rolích!!!!!! To jí zaručí nejen její krásná postava a obličejíček, ale podle mého názoru má tahle holka něco v hlavě a určitě i talent.
Kate a Jack - Evi a Mathew Fox

vTíPkY

23. července 2007 v 20:12 | (o= Kajka =o) |  bullshits
Víte, jak poznáte, že fax poslala blondýnka?
- Je na něm známka.
Vyhání bača ráno ovci ze salaše, toužebně ji popleská po zadku a povzdechne si: "Joj, keby si aj varila..."
Zvoní telefon. Zvedne ho pes a povídá: Haf! Haló? Haf! Nerozumím. Haf! Jakže, prosím? H jako Hugo, A jako Adam, F jako František: Haf!
Některý jsou fakt super! :c)

Fotky Ciari

18. července 2007 v 13:20 | (o= Kajka =o)

Angelina - životopis

18. července 2007 v 13:07 | (o= Kajka =o) |  angelina jolie
ANGELINA JOLIE
Herečka
Celé jméno: Angelina Jolie Voight
Narozena: 4.6.1975
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie
Rodiče: Marcheline Bertrand
Sourozenci: Bratr James Haven Voight
Výška: 170cm
Vlasy: Hnědé
Oči: zelenomodré
Adoptovala: Madoxxe v roce 2002 v Kambodži a v roce 2005 Zaharu Marley z Etiopie
Součastnost: Žije s Bradem Pittem a spolu mají k adoptovaným dětem ještě svojí dceru Shiloh Nouvel Jolie-Pitt
Oblíbená: Černá barva, ještěrky a hadi, auto Ford, Z Disneyho Dumbo, jídlo McDonald´s, Teguila a čaj
Angelina už od pěti let hrála se svým otcem v mnoha komedií např. ,,Looking to Get Out". V jedenácti letech vystudovala herectví v Lee Strasberg. V šestnácti se stala profesionální modelkou. Objevila se také v hudebních klipech Lennyho Krevitze, Rollling Stones, Lemonheads a Meatcoof. Studovala také na New York University, tam představila svojí první divadelnou produkci. Potom začala pracovat ve skupině UCLA school of cinema, tam také natočila svůj první studentský film. 1993 měla menší filmovou roli v ,,Gyborg2". 1995 Si zahrála ve filmu Nebezepčná síť ,,Hackers". 1996 ve filmu ,,Love in all there is",Rue od krve. 1997 ,,Playing God", Bláznivá runway ,,Rushing Tin" v tomto filmu se zamilovala do Boba Thorntona, Sběratel kostí ,,The Gone Collector"
1999 Narušení, za tento film získala Oskara a vzala si Billyho Thorna. ,,Gone in 60 seconds" Šedesát sekund. 2001 Sedmý hřích ,,Original Sin", Lara Croft Tomb Raider.
Za film George Wallace získala Zlatý Glóbus a nejlepší herecký výkon byla nominovaná na cenu Emmy. Nejvíce jí vyzdvihl film Gia, vypráví o živoě lesbické modelky, která zemře na AIDS. Za Giu získala 2. Zlatý Glóbus a nominaci Emmy.
Když se brala s Jonnym Lee Millerem přišla na svatbu v kožených kalhotech a s bílou košilí na které bylo napsáno krví jméno Jonnyho. Později se rozešli.

Životopis Beyoncé

17. července 2007 v 13:57 | (o= Kajka =o)
Beyoncé Knowles
Datum narození: 04.09.1981
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Panna
Beyoncé začala svou hereckou kariéru v sedmi letech, když potkala LaTaviu Robersonovou na konkurzu pro dětskou skupinu. Její sestřenice Kelly Rowland se k nim brzy přidala. Nakonec bylo trio mladých zpěvaček doplněno o čtvrtou členku LeToyu Luckett a tak se pomalu formovala dívčí skupina Destiny's Child. Vedoucí Music World Management's Matthew Knowles, který je otcem Beyoncé a zákonný opatrovník Kelly se stal jejich manažerem.

Dívky prošly přes různé hudební styly a pěvecké směry, až se oficiálně v roce 1995 rozhodli prorazit jako Destiny's Child. Po několika vystoupeních v okolí Houstonu, se skupina objevila v populárním televizním pořadu pro hledání nových talentů "Star Search" (Hledání hvězd). Přestože nevyhrály soutěž, podařilo se jim získat smlouvu s Columbia Records.

Jejich prvním hitem byl singl "No, No, No", který vydaly v listopadu 1997. Stejný rok přišlo na svět první album a jmenovalo se Destiny's Child. Album mělo obrovský úspěch v Evropě a proto zde skupina uskutečnila velké turné. Jestliže se o prvním albu dalo říct, že bylo poměrně úspěšné, tak o druhém se muselo říct, že bylo obrovským trhákem. Album "The Writing's On the Wall" (1999) se stalo 8x platinové v USA, získalo 2 nominace na Grammy a celosvětově se ho prodalo více než 10 miliónů. Z alba se použily písničky pro soundtracky k filmům Proč se blázni zamilují "Why Do Fools Fall In Love?" a Romeo musí zemřít "Romeo Must Die".

Přestože se skupina zdála jako dokonalá, která nemá žádné problémy, opak byl pravdou. V březnu 2000 členky LeToya Luckett a LaTavia Roberson oznámily, že opouštějí skupinu. Později se ukázalo, že obě členky byly nespokojeny s manažerem Matthewem Knowlesem. Přesto se skupina snažila zachovat celistvost a proto tyto dvě členky byly nahrazeny Michelle Williamsovou a Farrah Franklinovou.

Právě, když se zdálo, že Destiny's Child má své problémy za sebou, tak Farrah Franklinová po 5 měsících skupinu opustila. Nakonec teda skupina zůstala ve třech a dokončila své třetí album Survivor (2001). Úspěch tohoto alba byl vyrovnaný s předchozím a stalo se celosvětově multi-platinové.

Beyoncé také začíná svou hereckou kariéru nejprve v televizním filmu "Carmen: A Hip Hopera" a následně ve filmové komedii Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember". V roce 2003 si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu "The Fighting Temptations", kde hlavní mužskou roli ztvárnil Cuba Gooding Jr..

Pozadí na blog

17. července 2007 v 13:53 | (o= Kajka =o)